Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

Загальна інформація

Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт» створено в 2007 році Науково-виробничим підприємством «Укрпромінвест» з метою недержавного пенсійного забезпечення його учасників, незалежно від місця та характеру їх роботи. Завданням фонду є збереження та примноження пенсійних внесків шляхом інвестування коштів в економіку України з подальшими виплатами додаткової недержавної пенсії учасникам.

В серпні 2017 році фонд «ФріФлайт» було передано під управління ТОВ «Компанія з управління активами «ОТП Капітал», що є частиною міжнародної OTP Group в Україні. Основними напрямками діяльності компанії є управління активами інвестиційних та венчурних фондів, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній.

З грудня 2018 року компанія «ОТП Капітал» є одноосібним засновником фонду. Компанія повністю контролює та відповідає за роботу недержавного пенсійного фонду «ФріФлайт». «ОТП Капітал» має на меті переорієнтувати інвестиційну стратегію фонду виключно на валютні вкладення. Такий підхід до управління активами дозволить створити та запропонуємо унікальний продукт на ринку недержавного пенсійного забезпечення України – учасники фонду матимуть змогу захистити свої заощадження від девальвації та отримати валютну дохідність. 

Приналежність фонду до OTP Group означає не просто можливість бути частиною відомого бренду, це можливість перейняти європейські стандарти менеджменту, використати успішний досвід управління активами, а також заручитися підтримкою «ОТП Банку» в Україні. Все це призведе до значного росту активів фонду та кількісті його учасників.

Діяльність OTP Group бере початок з 1949 року, коли в Угорщині був заснований державний ощадний і комерційний банк OTP Bank Plc. Сьогодні міжнародна група ОТР Group, як ключовий гравець Центральної і Східної Європи, пропонує високоякісні фінансові рішення для забезпечення потреб понад 12,5 млн клієнтів у 10 країнах (в Україні, Угорщині, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Албанії, Росії та Чорногорії).

Відомості про фонд

Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт»

Код ЄДРПОУ: 34985916

Номер запису про державну реєстрацію: 1 224 102 0000 035132 від 12.03.2007 р.  

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ №90 від 20.07.2007 р., реєстраційний номер: 12102011.

Місцезнаходження Ради Фонду: 03680, Україна, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 28 (ЛІТЕРА «Д»).

ВПФ «ФріФлайт» створений та здійснює діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

 

 

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input